sesja rodzinna nad morzem, oferta

sesja rodzinna nad morzem, oferta

Marzy nam się wykonanie sesji nad morzem, jaką wykona ktoś z bardzo dużym doświadczeniem. Polecacie kogoś?

wer5555

Posty: 1

 
W tamtym roku robiliśmy sesję nad morzem i było super. Atmosfera super i klimat też. Zdjęcia wyszły lepiej niż moglibyśmy się tego spodziewać. Polecam wszystkim.

Marioleczka

Posty: 2

 
Osoby, które chcą wykonać sobie sesję lifestyle nad morzem z dziećmi mogą ofertę znaleźć tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Mamy tutaj panią, jaka niezwykle dobrze zna się na robieniu zdjęć.

MisiekKce

Posty: 4

 
Uwielbiam morze, wobec tego sesje nad morzem to moje marzenie. Na razie nie mam jak się tam wybrać, natomiast jeśli tylko będzie okazja to wcześniej skontaktuje się z osobą, jaka takie fotografie robi. Na pewno znajdzie się jakiś wolny termin i wówczas pojedziemy z rodziną. Im wiecej takich oryginalnych fotografii mamy tym lepiej.

Klara323

Posty: 2

 
U nas profesjonalna Pani fotograf wykonała sesję lifestyle nad morzem razem z dziećmi. Efekt? Trudno to opisać to trzeba po prostu zobaczyć. Teraz już wiem, że to były dobrze wydane pieniądze na super pamiątkę rodzinną.

Black_Riot

Posty: 2

 
U nas profesjonalna Pani fotograf wykonała sesję lifestyle nad morzem razem z dziećmi. Efekt? Trudno to opisać to trzeba po prostu zobaczyć. Teraz już wiem, iż to były dobrze wydane pieniądze na super pamiątkę rodzinną.

Dyduszek22

Posty: 3