obozy legnica, gdzie polecicie ?

obozy legnica, gdzie polecicie ?

Interesuje mnie nauka pływania w Legnicy. Polecacie kogoś kto faktycznie się na tym zna? Chodzi o dziecko i taka osoba winna mieć należyte podejście, żeby się nie zraził do pływania. Czekam na propozycje.

nemiasty

Posty: 2

 
Mnie ojciec dawno temu uczył pływać, ale sam swoje dziecko gdybym miał uczyć to wolę to zrobić przez instruktora. Jest o wiele łatwiej i szybciej się dziecko uczy.

Pszemeg

Posty: 5

 
Wysłałem dziecko na obóz z Legnicy z firmą http://www.maris.org.pl i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Według mnie są najlepsi, bo nikt lepiej nie potrafi zorganizować dzieciom czasu jak właśnie oni.

Grabow12

Posty: 6

 
Według mnie samodzielnie trudno jest nauczyć dziecko pływania. Zawsze są jakieś wymówki i nigdy to nie wychodzi tak jak trzeba. Doskonalszy będzie jakiś instruktor.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Nie za bardzo pomogę, bo tym temacie, bo się nie znam. Mieszkam daleko poza Legnicą, dlatego nie znam nikogo w okolicach kto byłby w stanie Wam pomóc. Może się czegoś dowiem to dam wtedy znać.

Jasio234

Posty: 4

 
Pływanie się bardzo przydaje co widać po utonięciach każdego roku. To jest ogromna ilość osób, dlatego nie warto ryzykować. Nauka pływania w Legnicy jest możliwa i korzystam z oferty jednej ze szkół. W naszym przypadku braliśmy lekcje indywidulane, bo tak nam było wygodniej i dziecko o wiele szybciej nauczyło się pływać.

Marioleczka

Posty: 2

 
Nie za bardzo pomogę, albowiem tym temacie, albowiem się nie znam. Mieszkam daleko poza Legnicą, zatem nie znam nikogo w okolicach kto byłby w stanie Wam pomóc. Może się czegoś dowiem to dam wówczas znać.

KLrystak

Posty: 16

 
Pływanie to nie jest moja mocna strona, lecz nie chciałem robić tego moim dzieciom. One są po szkole pływania w Legnicy i rzeczywiście radzą sobie bardzo dobrze. Myślmy przyszłościowo i niech dziecko potraci pływać. To na pewno w życiu mu się bardzo, lecz to bardzo przyda.

090913123

Posty: 2

 
Według mnie nauka pływania w Legnicy to tylko pod okiem naprawdę zdolnych instruktorów. Korzystałem z takich usług dla nastolatka i dzisiaj pływała o wiele lepiej ode mnie. Sami nigdy dziecka nie nauczymy, bo nie wiemy nawet jak się za to zabrać.

Ananasek4

Posty: 6

 
Sam uczyłem dwójkę swoich dzieci pływać, niemniej jednak trzeba mieć dużo cierpliwości. Nie wszyscy tak mają, wobec tego według mnie lepsza będzie szkoła pływania w Legnicy. Zatrudniają tam fachowców, którzy wiedzą, jak to robić.

Miluśkooo2

Posty: 4