numery telefonów, co polecicie ?

numery telefonów, co polecicie ?

Słyszałem, że można sprawdzić poprzez stronę internetową, kto do nas dzwonił z Anglii. Korzystacie z czegoś takiego?

fertuś

Posty: 1

 
Nigdy nie odbieram nieznanych numerów. Nie ma znaczenia czy to z Polski czy innego kraju. W ten sposób z bazy nie korzystam, a i zagrożenia dla siebie nie stwarzam.

kluster

Posty: 4

 
Jeszcze nigdy nie odebrałem nieznanego numeru, jakiego początek jest na 44. Zawsze sprawdzam, kto dzwonił z UK i dopiero wówczas działam. Kilka razy uniknąłem kłopotów.

tomalix

Posty: 6

 
U nas sprawdzamy, kto do nas dzwonił tutaj https://whocalledmeuk.co.uk. Mają dobrze rozwiniętą bazę, wobec tego można tam rzeczywiście znaleźć wszystko, czego poszukujemy.

ajhhopek

Posty: 22

 
W takich bazach jest ogromna liczba numerów telefonów i ciągle pojawiają się nowe. Oszustów i innych nękających nie brakuje, dlatego dobrze, iż jest miejsce, jakie pozwala nam na odnalezienie takich ludzi. Inni dodają opnie i wiemy, kto to jest. Numery można sprawdzać z Polski, UK i innych krajów.

Grabow12

Posty: 4

 
Zawsze trzeba uważać, co się robi, a wówczas nie wpadniemy w ich pułapkę. Sprawdzając, kto do nas dzwonił zabezpieczamy się, to trwa kilka chwil, albowiem jest serwis, który nam gwarantuje takie działanie. Warto taką okazję wykorzystać.

dobryrd

Posty: 4

 
U mnie babcia nie sprawdziła, kto do niej dzwonił i były problemy. Na szczęście odebranie telefonu nic złego nie zrobiło. Gdyby oddzwoniła to sytuacja by się skomplikowała. Prędko by zapłaciła za to niesłychanie mnóstwo pieniędzy.

namok

Posty: 2

 
Według mnie to takimi sprawami powinni zajmować się operatorzy komórkowi. Niestety w Polsce nic nie robią, a jeśli odbierzemy albo zadzwonimy na taki numer to czeka nas przykra niespodzianka. Nie blokują nawet takich numerów tylko znowu organizują akcje w internecie żeby uważać. Dziwne jest to wszystko jak dla mnie.

strusiek

Posty: 4

 
Zawsze znajdą jakiś sposób żeby do nas dotrzeć. Jeśli ktoś nieuważnie odbiera wszystkie teflony to szanse na to, że otrzyma za to srogą karę są naprawdę bardzo duże.

NanoPIK

Posty: 5

 
Mam rodzinę w UK, dlatego muszę zawsze uważać. Można się faktycznie na to nabrać. Mam bazę z numerami telefonów i tam wszystko sprawdzam. Lepiej poświecić chwile, niemniej jednak zaoszczędzimy sporo stresu, a może nawet i pieniędzy. Róbcie tak samo za każdym razem.

MiSER

Posty: 4