prywatne przedszkole wilanów, jakie polecicie ?

prywatne przedszkole wilanów, jakie polecicie ?

Cześć, Czy możecie polecić mi prywatne przedszkole wilanów? Czy wy zapisaliście swoje dzieci do prywatnej placówki czy publicznej? Jestem na tym etapie i nie wiem kompletnie, co wybrać.

versior

Posty: 1

 
Na twoim miejscu postawiłabym na prywatne przedszkole wilanów. Popatrzyłam ich oferty i mają bardzo ciekawe zajęcia dodatkowe. Dzieci mogą się bardzo dobrze po nich rozwijać.

RAK-Buuu

Posty: 4

 
Ja polecam Ci bardzo przedszkole miasteczko wilanów. Tutaj masz ich stronę internetową http://www.karate-kids.pl. Zapisałam tam moją córkę rok temu i jestem bardzo zadowolona, że akurat na nich trafiłam. Dziecko bardzo uwielbia nauczycielki i chętnie uczestniczy w zajęciach.

syrena88

Posty: 16

 
Przedszkole miasteczko wilanów ma bardzo wiele plusów, jednym z nich jest fakt, że prywatne przedszkole otwarte jest nawet w wakacje.

Schwalbaa

Posty: 3

 
Moja córka już od dwóch lat chodzi do prywatnego przedszkola wilanów i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziecko przychodzi z przedszkola zadowolone, pełne radości i przede wszystkim szczęśliwe, a chyba to jest najważniejsze.

tomalix

Posty: 6

 
Wydaje mi się, iż niepubliczne przedszkole wilanów jest najlepszym rozwiązaniem. Jak ja zapisywałam swojego syna do przedszkola to też był kłopot z wybraniem placówki. Postawiliśmy na prywatne przedszkole sportowe.

Wasuwa

Posty: 2

 
My chyba wybieramy prywatne przedszkole miasteczko wilanów, bo mają ciekawe zajęcia, do tego jest otwarte o mnóstwo dłużej. Jest to dla mnie niezwykle znaczące, bo czasami pracuje do 16, a czasami 18.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Powiem Ci, iż niepubliczne przedszkole wilanów ma niezwykle fajną ofertę programową. Jak zobaczyłam listę zajęć, to byłam niezwykle zdziwiona, iż tyle ich organizują. My wybraliśmy przedszkole sportowe na Wilanowie.

Fanatyk

Posty: 12