cyprysik sadzonki, znacie sklep?

cyprysik sadzonki, znacie sklep?

Można zamówić jałowca sadzonki i mi to przyślą do domu? Nie mam blisko sklepu ogrodniczego, wobec tego pozostaje tylko Internet.

gancarczyk67

Posty: 1

 
Mam cyprysika sadzonkę ze sklepu www i wszystko jest w porządku. Roślina się przyjęła i dzięki opisowi wiedziałem, jakie stworzyć jej warunki. Jestem zadowolony z tego, bo w niskich cenach były wtedy dostępne cyprysy. Kupiłem ich kilka i z żadnych z nich nie mam obecnie żadnego problemu. Polecam takie zakupy.

Grabow12

Posty: 2

 
Kupiłem jodłę sadzonki w sklepie internetowym https://www.podlewane.pl/pl/p/Jodla-gorska-Compacta-C3/6514 i wszystkim polecam tam zajrzeć. Ogrody wybór sadzonek, które są świeże i bardzo szybko rosną.

pawel253

Posty: 2

 
Mnie się niezwykle podobają jałowce sadzonki, ale nie mam niestety miejsca. Wiem, iż są dostępne niezwykle inne odmiany, zatem każdy może coś dla siebie odnaleźć. Lubię mieć sporo iglaków w ogrodzie, bowiem nie powodują kłopotów i niezwykle dobrze rosną.

namok

Posty: 2

 
Kopiowaliśmy do ogrodu jodłę sadzonki i jesteśmy zadowoleni. Z tego, co pamiętam to była to jodła górska, ale muszę jeszcze sprawdzić dokładnie odmianę, jaką posiadam.

amrmas22

Posty: 10

 
Ogrodnictwem za mocno się nie zajmuje, ale wiem, że brat kupuje wszystkie rośliny i akcesoria przez Internet. Nie ma czasu na bieganie po sklepach, dlatego wybrał wysyłkę. Nie słyszałem żeby był niezadowolony z oferty, jaką otrzymał. Dopytam go gdzie robi zakupy.

Klarka45

Posty: 12

 
Roślin jest naprawdę ogromna ilość. Im lepiej jest zaopatrzony sklep ogrodniczy tym lepiej, bo można tam zaopatrzyć się we wszystko, co jest potrzebne do ogrodu. Nie chodzi tylko o rośliny, ale również o różnego rodzaju akcesoria.

Kamigyq

Posty: 3