byliny, poszukuję producenta!

byliny, poszukuję producenta!

Nie wiem czy stawiać na jednoroczne rośliny czy na byliny? Wiem, iż byliśmy są całoroczne, lecz też nie wiem, jakie konkretnie wybrać? Czekam na opinie osób, jakie zajmują się ogrodami i są w tym naprawdę profesjonalne.

Milenoss

Posty: 1

 
Ogród to nie dla mnie. Jestem z tych, co wolę beton niż trawnik. Nie mam jakoś weny twórczej do dbania o ogrody czy trawniki. Wiem, że moi znajomi mają i to duże ogrody, ale spędzają tam bardzo dużo czasu. Cenie swój czas i wolę go wykorzystać w innych sposób.

Grabow12

Posty: 4

 
W sprzedaży jest dużo mniej i niezwyklej wymagających roślin. Na pewno byliny są mało wymagające, wobec tego na początek jak najniezwyklej się nadają do ogrodu.

Lupusx

Posty: 5

 
Wybór bylin jest niezwykle znaczny. Projektujemy ogrody i wybieramy te, jakie mają pięć jak i te, jakie maja dziesięć centymetrów. Jeżeli wie się jak to skomponować to wygląda to super.

labuh

Posty: 2

 
Jeżeli ktoś szuka trawy ozdobne to na https://byliny-swierk.pl/home,9,trawy.html są dostępne. To szkółka, z którą współpracujemy od niezwykle dawna. Zawsze maja rośliny najwyższej klasy, jakie spełniają nasze oczekiwania. Nasi klienci też są potem zadowoleni.

saradonin

Posty: 4

 
W ogrodach klientów zawsze sadzimy byliny, bowiem to najmniej problematyczne rośliny. Niezwykle dobrze do tego nadaje się acena, jaka jest dostępna w niesłychanie przeróżnych odmianach. Roślina ma do kilku cm wysokości.

hyzio

Posty: 17

 
Mam mały trawnik. Skasowałem stary i posadziłem trawę ozdobną i wygląda super. Koszenie to nie kłopot, bowiem mam mały trawnik. Zajmuje mi to dziesięć minut, a przynajmniej mam trawnik jak na polu golfowym. Zawsze mi się taki trawnik marzył i udało mi się ten cel osiągnąć. Polecam trawnik, bowiem jest mniej wymagający.

Jasio234

Posty: 4