gdzie zamówić drzwi

gdzie zamówić drzwi

Jakie drzwi zastosowaliście u siebie przy wykończeniu wnętrz i czy jesteście zadowoleni z konkretnego rozwiązania? Szukam inspiracji ogólnie.

Fiszerrr

Posty: 1

 
Wiadomo, że od producenta zawsze lepiej wziąć, a oni widzę mają sporo potwierdzonych komentarzy na Allegro, a nie tylko chyba drzwi można wziąć, tylko coś więcej dopasowanego do aranżacji.

juron

Posty: 5

 
Sprawdź też, jak zabezpieczają takie drzwi i przy transporcie, czy masz montaż w cenie, czy musisz dopłacić. Według mnie warto jednak od razu z montażem zamawiać, bo oni ogarniają, jak te drzwi chodzą i lepsze know how.

Nikuś23

Posty: 2

 
Dębowe drzwi masz właściwie na całe życie, przechodzi na kolejne pokolenia i pasuje uniwersalnie do każdej aranżacji, więc nawet nie musisz wymieniać tak naprawdę później. Sporo problemów aranżacyjnych odpada, dzięki temu.

dertyu45

Posty: 4

 
To jest jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek, jeżeli chodzi o drzwi drewniane, głównie dębowe właśnie http://www.meblerevia.com/oferty/drzwi-debowe-zewnetrzne.html. Wytrzymałość na wiele, wiele lat, jak czytałem. Niektórzy mówią, że drzwi dębowe się dziedziczy po prostu, więc robisz inwestycję na kolejne pokolenia. Poza tym takie drzwi ciężko uszkodzić, a ewentualne zarysowania szybko zakryjesz.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
W drzwiach to do oceny antywłamaniowe właściwości i współczynnik przenikalności cieplnej. Bez tego, ani rusz z dobrym zakupem.

iDoRy

Posty: 2

 
Z producentem masz oczywiście inną rozmowę, bo oni nawet wiedzą, jaki model drzwi do konkretnej aranżacji pasuje. Nie masz problemów z dopasowaniem.

Czarek

Posty: 2