jaki sklep z naturlnymi kosmetykami polecacie

jaki sklep z naturlnymi kosmetykami polecacie

Jakimi kosmetykami realnie udało się wam pokonać problemy dermatologiczne? Szukam inspiracji, bo mam mocno spuchniętą twarz przez maseczkę. Nie chce mi się już praktycznie z domu wychodzić.

Klarkaa45

Posty: 1

 
Uczę się pielęgnacji z japońskich vlogów. Tam niektóre panie po 60 wyglądają lepiej niż u nas 30-latki, więc warto. Te kosmetyki, o których mówisz mają właśnie sporo składników wykorzystywanych w azjatyckiej pielęgnacji. Tym bardziej można polecić.

Klara323

Posty: 3

 
To prawda, dużo promocji w ostatnim czasie, ciągle o coś nowego rozwijają katalog. Jeszcze muszę wspomnieć o ich fantastycznych maseczkach. Relaks na całego i fajny zapach. Kosmetyki z pewnymi wrażeniami zmysłowymi nawet bym powiedziała, rzadko spotykana sprawa.

franklinek-00

Posty: 11

 
Bomba witaminowa na twarz, to mi się bardzo podoba. Jeszcze pomyślałam, żeby te kosmetyki uzupełnić kroplówką witaminową właśnie. Raz na pół roku można tak spróbować zadbać o siebie.

nemiasty

Posty: 11

 
Rozmawiałam z przedstawicielem marki, o coś pytałam i przyznam, że dostałam bardzo rozbudowaną odpowiedź. Doceniam podejście.

wisła1905

Posty: 8

 
Stworzyłam sobie domowe SPA. Kosmetyki naturalne połączyłam z aromaterapią i masażami. Fajna sprawa od czasu do czasu, jak masz nieco więcej miejsca.

Krzyś3232

Posty: 10

 
Sama staram się właśnie kopiować Japonki w pielęgnacji cery, bo bardzo mi imponują podejściem. Dbają o siebie do późnych lat i nie narzekają na kierat dnia codziennego. Postawa godna podziwu. Niektóre polskie marki wprowadzają japońskie technologie pielęgnacji dla kobiet, w tym https://naturikke.pl, więc gorąco tutaj polecam przy okazji.

Yuri20

Posty: 7

 
Dzięki za wskazówkę. Na pewno sprawdzę, bo właśnie też uważam, że takie ciekawe technologie trzeba przetestować. Całe życie praktycznie borykam się z problemami dermatologicznymi. Powoli mam dość.

Jasio234

Posty: 4

 
Zaskakująco niska cena za krem z takim składem. Muszę sprawdzić. Dzięki.

yetisize

Posty: 10

 
Marka bardzo ok, podobno powiązana z Krystyną Jandą, może jakaś dziewczyna potwierdzi :)

tomalix

Posty: 2