kserokopiarki, dobra firma ?

kserokopiarki, dobra firma ?

Witam. Czy jesteście w stanie polecić jakąś firmę, która sprzedaje lub wynajmuje kserokopiarki?

Fanatyk

Posty: 6

 
Dzierżawa kserokopiarek na rewelacyjnych warunkach odbywa się w bilt polska. Współpracuję z nimi długo. Nie mam zastrzeżeń. Pełen profesjonalizm.

Blitz55

Posty: 19

 
Co najmniej kilka dni poświęciłem na wybór stosownej kserokopiarki. Dopiero potem skontaktowałem się ze sklepem, który moim zdaniem ma zdecydowanie najszerszy asortyment, jeżeli chodzi o urządzenia biurowe. Pozdrawiam :)

poprych98

Posty: 8

 
Mój ograniczony budżet sprawił, że zainteresowała mnie dzierżawa kserokopiarek. Teraz uważam, iż to rewelacyjna oferta, gdyż nie blokuję dość sporych kwot, za jakie standardowo musiałbym zrealizować nabycie sprzętu biurowego.

HalskiPol

Posty: 8

 
Od dłuższego czasu zastanawiam się, od jakiej firmy kupić kserokopiarki. Nie ukrywam, że zamierzamy dokonać większego zamówienia, a w związku z tym liczę na satysfakcjonująco wysoki rabat. Postaram się wkrótce napisać, kto zaproponował najlepszą cenę w Warszawie.

Dosti

Posty: 10

 
Do niedawna nie miałem zielonego pojęcia, że istnieje usługa tj. dzierżawa kserokopiarek. Zamierzamy się wkrótce zainteresować szczegółami oferty.

Schwalbaa

Posty: 8

 
Byłem pozytywnie zaskoczony, gdy rozważałem kserokopiarki warszawa. Skontaktowałem się z kilkoma firmami. Każda z nich w bardzo profesjonalny sposób podeszła do sprawy. Najpierw chciała poznać moje oczekiwania, a następnie później zaproponowała sprzęt.

Oct714

Posty: 14