anonse towarzyskie, gdzie szukać ?

anonse towarzyskie, gdzie szukać ?

Czy na portalu znajduje się dużo anonsów towarzyskich? Mam duże wymagania odnośnie kobiet i zastanawiam się czy kogoś znajdę.

klakla09

Posty: 2

 
U nas z ogłoszeń korzysta znajoma. Jest samotna, a lubi towarzystwo, zatem poszukuje sobie panów, którzy dopasowują się do niej. Ma wielkie wymagania, natomiast nie ma problemów ze odnalezieniem kogoś, kto im wszystkim sprosta.

miko_poz

Posty: 3

 
Nie korzystałem nigdy z takich ogłoszeń, zatem nie jestem w stanie się wypowiedzieć. Nie słyszałem też o znajomych, którzy korzystają, natomiast u nas to wielokrotnie temat tabu, zatem akurat się temu nie dziwię. Jeśli ktoś lubi spotkania to, czemu się ograniczać? Warto korzystać.

sawas

Posty: 4

 
Korzystam z anonsów towarzyskich ze strony https://samka.pl/anonse/pl i jestem niesłychanie zadowolony. Według mnie to najlepiej przygotowany ze wszystkich serwisów. Mają tak mnóstwo ogłoszeń, że każdy kogoś znajdzie.

090913123

Posty: 3

 
Widziałem inne anonse towarzyskie, lecz żadna kobieta nie wpadła mi w oko. Może źle szukam? Sam nie wiem, lecz na razie nie spotkałem się jeszcze z nikim.

Black_Riot

Posty: 2

 
Odkąd pamiętam zawsze w ogłoszeniach towarzyskich znajdowałem super kobiety. Jestem zachwycony tym, że można to zrobić tak niesłychanie bezproblemowego.

Grabow12

Posty: 4

 
Korzystam z anonsów towarzyskich i jestem zaspokojony. Dopasuje sobie do spotkań takie osoby, jakie najniezwyklej mi się podobają. Czasami to tylko negocjacja, a niekiedy coś wiecej. Dla mnie to super rozwiązanie i polecam je wszystkim.

Nikuś23

Posty: 5

 
Mieszkam w dużym mieście i u mnie jest tak dużo kobiet w ogłoszeniach towarzyskich, iż sam nie wiem, którą z nich ma wybrać. Raduję się, iż jest serwis, który ma wszystkie najnowsze i sprawdzone oferty. Jeżeli mam czas to spotykam się z kobietami i Wam też to radze.

Fajae

Posty: 5